Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13179
Stary 05.07.2009, 12:13
Dziwi mnie to "zaniedbanie" ze sprawą Drozdowicza- młody chlopak,bramek nastrzelal (co rawda nie w ekstraklasie), taki wydawalo mi sie dynamiczny zawodnik, tym bardziej że nie mamy alternatywy na atak.
Mogli go chociaz zabrac na oboz przeciez nie kosztowalo by to naszego klubu zbyt wiele.
Co do Kirma to jeśli bedzie grał w Wisełce na miare swoich umiejętnosci to bedzie najlepszy transfer ostatnich lat Jacka B.
Jeszcze sprawa bramkarza to że nie ustosunkowalismy sie co do transferu,lub jego braku, Adisa to sa juz lekkie jaja robione z piłkarza i nie zdziwiłbym sie ze za dzien dwa podziękuje ładnie i znajdzie szybko inny klub.
Odpowiedz cytując