Incognito2192 napisał(a):

Nie no - tu przesadziłeś Piszczą z radości na transfer Kirma, ale rzeczywiście wygląda jak alkoholik ;]
|
jak Alkoholik to wygląda Adis N.
Kazimierski - minęły 2 lata w przeciągu których Pawełek miał bronić w kadrze. Obiecnaki nie spełniłes, więc z dumą sie przyznaj i odejdź