Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 05.07.2009, 11:44
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Nurković zagrał dobrze, wybronił co miał wybronić, a że wyglądało to spektakularnie No cóż każdy kto kiedyś bronił chociaż przez jakiś czas wie, że jeżeli jako bramkarz chcesz coś zrobić pod publiczkę to nie jest to zbyt trudne

Poza tym bramka Łobo cyc malina
Tez odnioslem takie wrazenie po ogladnieciu filmiku ;] Probowal wywrzec jak najlepsze wrazanie paradami i wedlug mnie mu sie to udalo

Odpowiedz cytując