Baala napisał(a):

|
Nurkovic bardzo dobrze, nie wiem czego oni oczekują, pół roku go oglądali teraz dobrze broni w sparingach, więc o co chodzi? Cieszy że Łobo dobrze się prezentuje, to chyba jego pierwszy obóz z Wisłą gdzie trenuje od początku więc licze że dobrze zacznie sezon. Martwi natomiast postawa Marcelo który już w kolejnym sparingu daje się łatwo wyprzedzać.
|
Też to zauważyłem. Chyba zaczął się czuć zbyt pewnie po tym udanym sezonie. Być może myśli, że teraz wszystkie zagrania będą mu wychodzić, i wszystkich uda mu się zatrzymać.
Ale to narazie sparingi, zobaczymy co będzie grał w meczach o stawkę
