Jaroo1 napisał(a):

a wie ktos co z Hernanim z Korony? Konczył mu sie kontrakt, podpisal nowy czy gdzies sie przeniosl? Mysle ze jakbysmy wczesniej sie sprawa zajeli (bo moze juz nie jest wolny) to podpisanie z nim kontraktu byłoby lepsze niz z Jopem Chociaz wiadomo potrzeba nam tez Polakow do składu ;/
|
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...KA13/206068422
podpisal nowy kontrakt z Korona do 30 czerwca 2012 roku.