Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3331
Stary 05.07.2009, 10:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
a wie ktos co z Hernanim z Korony? Konczył mu sie kontrakt, podpisal nowy czy gdzies sie przeniosl? Mysle ze jakbysmy wczesniej sie sprawa zajeli (bo moze juz nie jest wolny) to podpisanie z nim kontraktu byłoby lepsze niz z Jopem Chociaz wiadomo potrzeba nam tez Polakow do składu ;/
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...KA13/206068422

podpisal nowy kontrakt z Korona do 30 czerwca 2012 roku.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując