Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
13173
05.07.2009, 10:03
kosztuje zapewne nie mało... ale gość nawet ze słabszymi statami z takowej ligi u nas się powinien sprawdzić, zważając na sam poziom polskiej ligi w porównaniu e europejską czołówką
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s