Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1417
05.07.2009, 09:53
wiernyTS: na podstawie tego filmiku to o Pawełku też można powiedzieć ,że wygląda jak Boruc w lidze szkockiej (daleki wykop do napastnika -u nas sie napatoczył Łobo- i buda)
matti220
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti220
Znajdź inne posty napisane przez matti220