Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 05.07.2009, 09:53
wiernyTS: na podstawie tego filmiku to o Pawełku też można powiedzieć ,że wygląda jak Boruc w lidze szkockiej (daleki wykop do napastnika -u nas sie napatoczył Łobo- i buda)
Odpowiedz cytując