Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
13172
05.07.2009, 09:51
Zimon
napisał(a):
miejmy nadzieje ze to nie ten zawodnik ktorego Wisla ma sprowadzic z jednej z 4 najlepszych lig Europy. Statystyki tego gracza nie zachwycaja
Ty wiesz ile kosztuje zawodnik z dobrymi statami z jednej z 4 najlepszych lig
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas