Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13172
Stary 05.07.2009, 09:51
Zimon napisał(a):Wyświetl post
miejmy nadzieje ze to nie ten zawodnik ktorego Wisla ma sprowadzic z jednej z 4 najlepszych lig Europy. Statystyki tego gracza nie zachwycaja
Ty wiesz ile kosztuje zawodnik z dobrymi statami z jednej z 4 najlepszych lig
Odpowiedz cytując