|
Coraz weselej w tym temacie ;]
Ci Urugwajczycy są szykowani pewnie jako zastępstwo dla Brożka. Cieszy choć to, że mamy kogoś na oku.
A co do bramkarza, to ja czegoś nie rozumiem. Po co zapraszamy kolejnego? Zobaczymą jeden mecz w jego wykonaniu, zagra dobrze, to powiedzą, że to tylko jeden mecz, zawali, to powiedzą, że się nie nadaje...
|