Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13165
Stary 05.07.2009, 07:46
Coraz weselej w tym temacie ;]
Ci Urugwajczycy są szykowani pewnie jako zastępstwo dla Brożka. Cieszy choć to, że mamy kogoś na oku.

A co do bramkarza, to ja czegoś nie rozumiem. Po co zapraszamy kolejnego? Zobaczymą jeden mecz w jego wykonaniu, zagra dobrze, to powiedzą, że to tylko jeden mecz, zawali, to powiedzą, że się nie nadaje...
Odpowiedz cytując