Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13160
Stary 05.07.2009, 00:50
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
2. Nastała cisza z prawym obronca. Ta pozycje trzeba wzmocnic, bo Singlar nie podola grajac tyle spotkan, a z przymusu lewonozny zawodnik na tej pozycji raczej nie powinien grac, choc mozliwe ze tak wlasnie moze byc.
Spokojnie, przecież tak właściwie to my mało wiemy co tam się za kulisami dzieje. Ktoś był jeszcze w Krakowie na treningu to mówił, że J.Bednarz co chwilę telefony odbierał tak więc rozmowy są pewnie toczone i to na kilku frontach. Jeśli Wisła ma być dobrym zespołem w następnym sezonie, to będzie. Trzeba cierpliwie czekać na informacje z oficjalnej.
Jeśli chodzi o Nurkovica to dziwne, że jeszcze nie podpisaliśmy kontraktu, swoją klasę udowodnił do tego jest młody...
Odpowiedz cytując