canarinhos napisał(a):

|
2. Nastała cisza z prawym obronca. Ta pozycje trzeba wzmocnic, bo Singlar nie podola grajac tyle spotkan, a z przymusu lewonozny zawodnik na tej pozycji raczej nie powinien grac, choc mozliwe ze tak wlasnie moze byc.
|
Spokojnie, przecież tak właściwie to my mało wiemy co tam się za kulisami dzieje. Ktoś był jeszcze w Krakowie na treningu to mówił, że J.Bednarz co chwilę telefony odbierał tak więc rozmowy są pewnie toczone i to na kilku frontach. Jeśli Wisła ma być dobrym zespołem w następnym sezonie, to będzie. Trzeba cierpliwie czekać na informacje z oficjalnej.
Jeśli chodzi o Nurkovica to dziwne, że jeszcze nie podpisaliśmy kontraktu, swoją klasę udowodnił do tego jest młody...