Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
13150
04.07.2009, 23:45
Po pierwsze to tylko spekulacje...
Po drugie ten Stuani się ciekawie prezentuje, 22 lata, 19 goli w 14 meczach w Urugwaju. Zobaczymy, moim zdaniem to tylko kolejna plotka.
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS