Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zimon
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Jarosław
Offline
#
13149
04.07.2009, 23:31
miejmy nadzieje ze to nie ten zawodnik ktorego Wisla ma sprowadzic z jednej z 4 najlepszych lig Europy. Statystyki tego gracza nie zachwycaja
Zimon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zimon
Znajdź inne posty napisane przez Zimon