Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13141
Stary 04.07.2009, 22:05
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
http://wislasoccer.com/news_item_10851.htm

A tymczasem bedziemy miec nowego bramkarza na obozie.

Wazny cytat z wypowiedzi Zubanovicia, managera Nurkovicia:

"Problem w tym, że menedżer Nurkovicia twierdzi, że jeśli Wisła już teraz nie podejmie ostatecznej decyzji w sprawie jego zawodnika, Adis opuści zgrupowanie Wisły"
Ja rozumiem Adisa. Zagral dobrze w dwoch sparingach, trenerzy sa z niego zadowoleni a tu nagle wiadomosc ze chcemy testowac nowego bramkarza.
Nie zapominajac o tym ze Adis wcale nie chcial jechac na zgrupowanie, testy mialy trwac (chyba) ten tydzien gdzie druzyny byla w Krakowie.
Chlopak wyjedzie a my znowu(mam nadzieje ze sie myle) sciagniemy jakis wynalazek z Indonezji.
20 ludzi na testach....masakra...no ale wknoc jeden w ta czy jeden w tamta.

Wracajac do naszej politiki transferowej. Nie wiem czemu ludzie mysla ze dla wladzy wola naszego(polskiego) zawodnika niz jakiegos chloapa zza granicy. Wisla jest dla nich firma...chodzi o to zeby miec jak najlepsza pozycie na rynku(w lidze) a czy pilke prowadzi Kowalski czy Vaclacik....

Odpowiedz cytując