Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3326
Stary 04.07.2009, 21:55
dawidex44 napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był Bednarzem...podpisał bym kontrakt z Nurkiem
Też bym z nim podpisał. Koleś wypadł w dwóch sparingach najlepiej jak mógł, a oni się zastanawiają czy go podpisać czy dalej testować. Jakaś kpina..
Odpowiedz cytując