canarinhos napisał(a):

http://wislasoccer.com/news_item_10851.htm
A tymczasem bedziemy miec nowego bramkarza na obozie.
Wazny cytat z wypowiedzi Zubanovicia, managera Nurkovicia:
"Problem w tym, że menedżer Nurkovicia twierdzi, że jeśli Wisła już teraz nie podejmie ostatecznej decyzji w sprawie jego zawodnika, Adis opuści zgrupowanie Wisły"
|
I bardzo słusznie, trzeba się szanować. Adis wnioskując z relacji godnie się prezentował w sparingach i na treningach. Nie można testować gościa w nieskończoność. To chyba jeden z najlepszych bramkarzy którzy przewineli sie na osławionych juz testach. Nie zdziwię sie jak się zaraz zwiną, niech Wisła nie robi jajec i go podpisze bo skończymy z niczym.