jova napisał(a):

Widziałem i nie nazwałbym tych zagrań poprawnymi interwencjami.
Han_solo, w pierwszej sytuacji powinien zwyczajnie wybić byle dalej zamiast ryzykować i próbować dokładnego zagrania.
KuLwIk, nie błaznuj.
|
w dwoch zachował się poprawnie. Jedną zkaszanił ale to wina warunków, w których oficjalny mecz nie miałby szans się odbyć