Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13133
Stary 04.07.2009, 21:37
http://wislasoccer.com/news_item_10851.htm

A tymczasem bedziemy miec nowego bramkarza na obozie.

Wazny cytat z wypowiedzi Zubanovicia, managera Nurkovicia:

"Problem w tym, że menedżer Nurkovicia twierdzi, że jeśli Wisła już teraz nie podejmie ostatecznej decyzji w sprawie jego zawodnika, Adis opuści zgrupowanie Wisły"
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 04.07.2009 o godz. 21:42.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując