http://wislasoccer.com/news_item_10851.htm
A tymczasem bedziemy miec nowego bramkarza na obozie.
Wazny cytat z wypowiedzi Zubanovicia, managera Nurkovicia:
"Problem w tym, że menedżer Nurkovicia twierdzi, że jeśli Wisła już teraz nie podejmie ostatecznej decyzji w sprawie jego zawodnika, Adis opuści zgrupowanie Wisły"