Skorża nt transferu Brożka i Viciniusa
Cytat:
Szkoleniowiec Białej Gwiazdy odniósł się do zamieszania związanego z transferem Pawła Brożka. „W szatni żartujemy, że specjalnie daliśmy dziś Pawłowi do południa ciężki, mocny trening, żeby nie wyglądał zbyt dobrze” – żartował trener. „Tak naprawdę wierzę w to, że Paweł zostanie z nami. Życzę mu, żeby kiedyś grał w Premiership, ale może w zimie” – z nadzieją mówił Skorża. „Pracujemy nad tym, żeby być przygotowanym na jego stratę. W grę wchodzą nazwiska z zagranicy” – dodał trener.
W tym momencie na testach w Wiśle przebywa brazylijski napastnik, Vinicius. „Miał dosłownie 25 minut na to, żeby coś zaprezentować. Jest to typ zawodnika, który potrzebuje więcej miejsca. Dziś tego miejsca nie było. Nie było to najlepszy mecz w jego wykonaniu” – podsumował Skorża.
|
Czyli raczej tak jak przepuszczano, będziemy starać się utrzymać Brożka do zimy. Vicinius odpada