Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13126
Stary 04.07.2009, 21:23
Ale o to chyba nam wszystkim chodzi ze wtedy mielismy 3 klasowych obroncow, a Banas pewnie by grzal lawe, gdyby do nas przyszedl za te 100 tys euro. A czy by sie rozwinal tak ja w Gorniku, gdyby nie gral w pierwszym skladzie tylko w ME Watpie.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując