wolfy napisał(a):

Jakich piłkarzy?
Banaś jest lepszy od Clebera, Marcelo, Głowackiego?
Ligowa gwiazdka jednego sezonu. Nikt by sobie nim głowy nie zawracał, gdyby nie strzelił kilku goli.
|
Nie jest lepszy -
NIGDZIE TAK NIE NAPISAŁEM (Ty też mógłbyś czytać ze zrozumieniem) ale można było go mieć za 100 tysięcy Euro gdybysmy go chcieli a nie żaden 1 mln euro. (oczywiście pół roku temu)
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
Co za gość..jak nie ma wpisanej kwoty odstępnego to własnie może sobie tyle chcieć..nie bede się z Tobą spierał na argumenty bo mi się nie chce kolega wyżej napisał ze w Polsce są mocno zawyżane ceny co do umiejętności zawodnika i podał to na przykładzie BANASIA I Kirma ale ok znawco,niech bedzie po Twojemu,tylko sie nie napinaj już.
|
Nie napinam się - a Ty wypuść powietrze...