Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13125
Stary 04.07.2009, 21:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakich piłkarzy?
Banaś jest lepszy od Clebera, Marcelo, Głowackiego?
Ligowa gwiazdka jednego sezonu. Nikt by sobie nim głowy nie zawracał, gdyby nie strzelił kilku goli.
Nie jest lepszy - NIGDZIE TAK NIE NAPISAŁEM (Ty też mógłbyś czytać ze zrozumieniem) ale można było go mieć za 100 tysięcy Euro gdybysmy go chcieli a nie żaden 1 mln euro. (oczywiście pół roku temu)

WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Co za gość..jak nie ma wpisanej kwoty odstępnego to własnie może sobie tyle chcieć..nie bede się z Tobą spierał na argumenty bo mi się nie chce kolega wyżej napisał ze w Polsce są mocno zawyżane ceny co do umiejętności zawodnika i podał to na przykładzie BANASIA I Kirma ale ok znawco,niech bedzie po Twojemu,tylko sie nie napinaj już.
Nie napinam się - a Ty wypuść powietrze...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2009 o godz. 21:25.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując