Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13123
Stary 04.07.2009, 21:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ty się ogarnij - co to znaczy chce - przecież to ewidentnie cena zaporowa bo nie mają żadnej motywacji do sprzedaży - a takich piłkarzy jak Banaś to kupuje się nie wtedy jak zabłysną ale chwile przed...
Jakich piłkarzy?
Banaś jest lepszy od Clebera, Marcelo, Głowackiego?
Ligowa gwiazdka jednego sezonu. Nikt by sobie nim głowy nie zawracał, gdyby nie strzelił kilku goli. Milion euro za gościa, który w wieku 27 lat nic nie osiągnął, o reprezentację nawet się nie otarł i spuścił swój klub klasę niżej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2009 o godz. 21:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując