Ogryzek napisał(a):

|
Ty się ogarnij - co to znaczy chce - przecież to ewidentnie cena zaporowa bo nie mają żadnej motywacji do sprzedaży - a takich piłkarzy jak Banaś to kupuje się nie wtedy jak zabłysną ale chwile przed...
|
Jakich piłkarzy?
Banaś jest lepszy od Clebera, Marcelo, Głowackiego?
Ligowa gwiazdka jednego sezonu. Nikt by sobie nim głowy nie zawracał, gdyby nie strzelił kilku goli. Milion euro za gościa, który w wieku 27 lat nic nie osiągnął, o reprezentację nawet się nie otarł i spuścił swój klub klasę niżej.