Przeciez to bylo bajoro a nie boisko. Ale niektorzy tego nie rozumieja

z Ruzomberokiem i dzis z Rijeka byl test jego mozliwosci. Z Ruzomberokiem bylem i widzialem i wypadl naprawde dobrze ,a dzis bronil podobno jeszcze lepiej. poczekamy na video i zobaczymy. A decyzji i tak my nie podejmiemy. Mysle ze jak na sparingach oceniajac Nurkovicia to lepiej chyba nie mogl sie zaprezentowac.