Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13113
Stary 04.07.2009, 21:07
Przeciez to bylo bajoro a nie boisko. Ale niektorzy tego nie rozumieja z Ruzomberokiem i dzis z Rijeka byl test jego mozliwosci. Z Ruzomberokiem bylem i widzialem i wypadl naprawde dobrze ,a dzis bronil podobno jeszcze lepiej. poczekamy na video i zobaczymy. A decyzji i tak my nie podejmiemy. Mysle ze jak na sparingach oceniajac Nurkovicia to lepiej chyba nie mogl sie zaprezentowac.
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 04.07.2009 o godz. 21:09.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując