jova napisał(a):

Może Nurković powinien np. cofnąć czas i nie popełnić dwóch poważnych błędów w poprzednim sparingu? Wtedy najpewniej Wisła miałaby mniejsze wątpliwości co do jego przydatności.
|
Widziałeś te ''błędy''

Raz normalnie wyszedł do piłki tylko że ta mu się zatrzymała na wodzie. Mimo to doszedł do niej i ją wybił ale ta ponownie zatrzymała się na wodzie. Faktycznie, kiks roku.