ktulu napisał(a):

|
Ciekawe co jeszcze ten człowiek musi zrobić, żeby Wisła wreszcie go zatrudniła
|
Może Nurković powinien np. cofnąć czas i nie popełnić dwóch poważnych błędów w poprzednim sparingu?

Wtedy najpewniej Wisła miałaby mniejsze wątpliwości co do jego przydatności.