Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
13100
04.07.2009, 20:07
trudno żeby liga była mocna jak co rundę wykupują najlepszych zawodników tych troszke gorszych z resztą też.
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger