|
Angmir ma racje, liga polska jest zdecydowanie mocniejsza od chociażby chorwackiej. Zwróć uwagę na jedną rzecz, Chorwat pójdzie do ligi polskiej a Polak do chorwackiej raczej nie.
Jak stawiacie jest szansa, że zakontraktują dzisiaj Nurka, czy może dopiero w poniedziałek?
|