Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13096
Stary 04.07.2009, 19:53
Angmir napisał(a):Wyświetl post

Liga Chorwacka jest w ciąż dość amatorska (jak nasza liga 5 lat temu), dlatego nie am co sie podniecać takim wynikiem, my powoli mamy równać do Lig Holenderskiej czy Szkockiej, a potem Niemieckiej i Francuskiej.
Chorwacka amatorska? to zobacz za jakie ceny kupuja kluby zachodnie pilkarzy z tej ligi...
A poza tym gdzie nam do ligi holenderskiej, nie wspominajac o niemieckiej. Inna bajka i sto lat za murzynami
Od szkolenia mlodziezy poczawszy na budzetach klubow skonczywszy.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując