Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13095
Stary 04.07.2009, 19:49
fialo napisał(a):Wyświetl post
Dwa dni temu ta drużyna przegrała z Neftczi Baku 2:0, więc jakimiś wielkimi mocarzami nie są.
To Polacy lubią się pokazywac w takim beznadziejnym świetle. Polska liga jest najmocniejsza ze wszystkich lig z krajów słowiańskich wyłączając Rosję i Ukrainę.

Nawet Serbowie w porównaniu do nas mają ligę buraczaną, i w dodatku my im wyraźnie odskaujemy z roku na rok (inna sprawa to piłkarze)

Liga Chorwacka jest w ciąż dość amatorska (jak nasza liga 5 lat temu), dlatego nie am co sie podniecać takim wynikiem, my powoli mamy równać do Lig Holenderskiej czy Szkockiej, a potem Niemieckiej i Francuskiej.
Odpowiedz cytując