fialo napisał(a):

|
Dwa dni temu ta drużyna przegrała z Neftczi Baku 2:0, więc jakimiś wielkimi mocarzami nie są.
|
To Polacy lubią się pokazywac w takim beznadziejnym świetle. Polska liga jest najmocniejsza ze wszystkich lig z krajów słowiańskich wyłączając Rosję i Ukrainę.
Nawet Serbowie w porównaniu do nas mają ligę buraczaną, i w dodatku my im wyraźnie odskaujemy z roku na rok (inna sprawa to piłkarze)
Liga Chorwacka jest w ciąż dość amatorska (jak nasza liga 5 lat temu), dlatego nie am co sie podniecać takim wynikiem, my powoli mamy równać do Lig Holenderskiej czy Szkockiej, a potem Niemieckiej i Francuskiej.