Selene napisał(a):

3 drużyna Chorwacji.. No ładnie ładnie.
|
Dwa dni temu ta drużyna przegrała z Neftczi Baku 2:0, więc jakimiś wielkimi mocarzami nie są.
royalmichael napisał(a):

|
Wie ktoś czy na zgrupowaniu w Austrii jest J.Bednarz?
|
Tak, jest w Austrii, możesz go znaleźć w galerii z jednego z treningów.