Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13088
Stary 04.07.2009, 19:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
przykład Viniciusa a wcześniej Beto chyba pokazuje że nie ma co szukac wzmocnieni w ligach stanowych tylko na najwyższym szczeblu w Brazylii (Santos-Marcelo) tam przypadkowi gracze nie grają.

Nie, ale


Jako, ze moderuję ten temat jakiś czas więc jestem już raczej uodporniony, ale przyznam, że tym tekstem mnie zabiłeś. Jak myślisz, ile kosztują brazylijscy napastnicy z ich najwyższej klasy rozgrywkowej? Wiesz, do jakich klubów trafiają?

Wy w tym temacie macie swój własny świat...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2009 o godz. 19:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując