Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1403
Stary 04.07.2009, 19:04
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
znaczy cieszysz się że nie okazał się drugim Marcelo?

Niechęć do Bednarza i ludzi z zarządu niektórym przesłania miłość do Wisły
no jeśli ten "napastnik" okazałby sie drugim Marcel, czyli "obrońcą" to wtedy chyba bym znielubił Bednarza ;]

Zamiast "chu**wych" brazylijczyków, niestety, ale wole swoich rodowitych polaków na ławce w KOCHANEJ WIŚLE
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując