mr_kwolf napisał(a):

znaczy cieszysz się że nie okazał się drugim Marcelo?
Niechęć do Bednarza i ludzi z zarządu niektórym przesłania miłość do Wisły
|
no jeśli ten "napastnik" okazałby sie drugim Marcel, czyli "obrońcą" to wtedy chyba bym znielubił Bednarza ;]
Zamiast "chu**wych" brazylijczyków, niestety, ale wole swoich rodowitych polaków na ławce w KOCHANEJ WIŚLE