Wyświetl pojedynczy post
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9395
Stary 04.07.2009, 18:09
wierny napisał(a):Wyświetl post
mozna jakoś otworzyc pdf w wordzie? albo jakis program ktory to umożliwia?
jeśli masz office 2007, to ściągnij sobie ten plik: http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=pl

Cytat:
Ten plik do pobrania umożliwia eksportowanie plików i zapisywanie ich w formacie PDF lub XPS w ośmiu programach pakietu Microsoft Office 2007. Umożliwia on także wysyłanie plików jako załączników wiadomości e-mail w formacie PDF lub XPS w niektórych z tych programów. Poszczególne funkcje różnią się w zależności od programu.

Ten dodatek Microsoft Zapisz jako PDF lub XPS dla programów pakietu Microsoft Office 2007 uzupełnia postanowienia licencyjne pakietu Microsoft Office System 2007 w wersji beta oraz podlega tym postanowieniom. Nie można używać tego dodatku, jeśli nie uzyskano licencji na to oprogramowanie.
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio
Odpowiedz cytując