wierny napisał(a):

|
mozna jakoś otworzyc pdf w wordzie? albo jakis program ktory to umożliwia?
|
jeśli masz office 2007, to ściągnij sobie ten plik:
http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=pl
Cytat:
Ten plik do pobrania umożliwia eksportowanie plików i zapisywanie ich w formacie PDF lub XPS w ośmiu programach pakietu Microsoft Office 2007. Umożliwia on także wysyłanie plików jako załączników wiadomości e-mail w formacie PDF lub XPS w niektórych z tych programów. Poszczególne funkcje różnią się w zależności od programu.
Ten dodatek Microsoft Zapisz jako PDF lub XPS dla programów pakietu Microsoft Office 2007 uzupełnia postanowienia licencyjne pakietu Microsoft Office System 2007 w wersji beta oraz podlega tym postanowieniom. Nie można używać tego dodatku, jeśli nie uzyskano licencji na to oprogramowanie.
|