Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13058
Stary 04.07.2009, 17:25
W gazecie Krakowskiej piszę że jest możliwe że Wisła sprzeda Brożka ale odejdzie dopiero w grudniu jeśli się Fulham zgodzi na taką transakcję.
Odpowiedz cytując