Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13057
Stary 04.07.2009, 17:24
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
Ta, jakby nie mógł do niego zadzwonić i się spytać. Od tego nie jest manager.

Pewnie dodatkowo przywiózł mu słodycze i pomarańcze
to chyba nie orientujesz sie co menadżer robi.TO nie jest jak w FM

e: dlatego czekajcie z osądami nt. transferu Pawła do momentu ukazania sie takowej informacji na stronie oficjalnej.!
Powód: Ave Wisła
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.07.2009 o godz. 17:26.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując