Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13049
Stary 04.07.2009, 17:10
hmm skoro Osuch pojawił sie to rzeczywiscie musi byc cos na rzeczy.
z natury jestem duzym optymista ale raczej trudno liczyc na to ze nie dojda do porozumienia, sypna 3,5 melona i Paweł odejdzie. obym sie mylił.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując