Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9392
Stary 04.07.2009, 16:25
Wisła Prokocim napisał(a):Wyświetl post
I właśnie tu jest problem że mam ponad 100 giga wolnego miejsca nie mam żadnych partycji itp. a komunikat śię wyświetla.
Prawdopodobnie źle masz wpisaną ścieżkę gdzie ma być gra zainstalowana
Jak masz jedną partycję to napewno dysk C i spróbuj wpisać C:\np. Gry czy jak tam masz i dopiero\Sierra\Fear
Odpowiedz cytując