Wisła Prokocim napisał(a):

I właśnie tu jest problem że mam ponad 100 giga wolnego miejsca nie mam żadnych partycji itp. a komunikat śię wyświetla.
|
Prawdopodobnie źle masz wpisaną ścieżkę gdzie ma być gra zainstalowana
Jak masz jedną partycję to napewno dysk C i spróbuj wpisać C:\np. Gry czy jak tam masz i dopiero\Sierra\Fear