Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
9391
04.07.2009, 15:09
mic
napisał(a):
Za malo wolnego miejsca na dysku masz
I właśnie tu jest problem że mam ponad 100 giga wolnego miejsca nie mam żadnych partycji itp. a komunikat śię wyświetla.
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim