Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
9390
04.07.2009, 15:04
Wisła Prokocim
napisał(a):
Siemka mam pytanie. Podczas instalacji gry FEAR Combat pojawia mi się takie okienko (opcja)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0786134ed.html
Gdy klikam na next wyświetla mi się taki błąd
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...18a6b330d.html
Wie ktoś może co mam zrobić? Bo ja nie mam pomysłu.
Z góry dzięki
Za malo wolnego miejsca na dysku masz
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic