Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3305
Stary 04.07.2009, 13:42
Science-Fiction: Stawiamy Realowi propozycję wypożyczenia, któregoś z listy piłkarzy "na odstrzał", najlepiej Ruuda van Nisterloya, ale może czasem lepiej rzucić się na najmniejszego z nich. Umawiamy się tak, że oni opłacają znaczną część pensji, a my tyle na ile nas stać. Może bierzemy do spółki jakiegoś sponsora, a wiadomo, że to wywołałoby poruszenie międzynarodowe i wielu zwróciłoby wzrok na polską ligę. Biorąć pod uwagę, że Realowi bardziej zależy, aby zredukować liczbę osób w kadrze, a nie na pieniądzach to się zgadzają. Nie wiemy co sam piłkarz, ale mając do wyboru grać w rezerwach wielkiego klubu, a dokonać historycznego awansu do LM z małym klubem to ambitny gracz zgodziłby się. Wypożyczenie darmowe na pół roku z opcją pierwokupu na 15 mln euro. Nawet jak zostanie królem strzelców i zapewni nam LM to stwierdzamy, że... nie, szukamy jednak czegoś innego, a do tego mamy talent : )

http://www.sport.pl/pilka/1,96012,67...a_z_Realu.html
Odpowiedz cytując