Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13038
Stary 04.07.2009, 13:27
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Jak widać trenerzy nie podzielają tej opinii. I to kończy rozważania na ten temat. Nikt nie musi dostawać szans tylko dlatego, że jest młody i kosztem wyników całego zespołu. Wisła to nie przedszkole i to nie Ty ponosisz odpowiedzialność za rezultaty pracy całej drużyny. Żaden za słaby młodzik nie może jej narażać.

Jak ktoś potrzebuje ogrania, to się go wypożycza, jak kiedyś Brożka, Boguskiego, czy właśnie Małeckiego, a nie wsadza do składu nie przygotowanego jak np: Nawotczyńskiego. Na grę w Wiśle trzeba sobie zasłużyć i zapracować, nikt nie może dostawać jej tylko za metrykę.
wlasnie przez takie zasciankowe myslenie w Polsce zawodnik w wieku 23 lat uznawany jest za młodego i obiecujacego gracza. bo gdy ma lat 18 to nikt nie wprowadza go do skladu dajac mu pograc chociazby z takimi Odrami czy innymi ogórasam. kilka spotkan chociazby w wymiarze 15 koncowych minut u boku brozka da mu duzo wiecej niz wypozyczenie do Stali Poniatowa.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując