|
a ja niestety widziałem go w jednym, którym pogrzebał wszystko co o nim myślałem. mianowicie z Austrią na ME 2008 :/ ale podobno temat upadł więc nie ma o czym mówić
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|