Moim zdaniem:
Pawelek 1mln
Glowa 1mln
Pi.Brozek 1,2mln
Marcelo 3mln
Malecki 2mln
Boguski 2,5mln
Diaz 2mln
Kirm 1mln

ew Sobol tez
Lobodzinski i Gargula jezeli odzyskaja forme tez
Obecnie zdecydowanie najtansi to Singlar i Cwielong. Reszta powinna byc dosc droga