Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3291
Stary 04.07.2009, 12:38
Moim zdaniem:
Pawelek 1mln
Glowa 1mln
Pi.Brozek 1,2mln
Marcelo 3mln
Malecki 2mln
Boguski 2,5mln
Diaz 2mln
Kirm 1mln
ew Sobol tez
Lobodzinski i Gargula jezeli odzyskaja forme tez


Obecnie zdecydowanie najtansi to Singlar i Cwielong. Reszta powinna byc dosc droga
Ostatnio edytowane przez Selene : 04.07.2009 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując