Selene napisał(a):

Nalezy pamietac o 3 nazwiskach Chrapek Janik Leszczak. Cala 3 to talenty na miare Maleckiego i musza dostac szanse.
Jezeli kupowac zawodnikow to tylko takich jak Kirm. Ktorzy nie zapychaja drogi mlodym tylko wzmacniaja pierwsza 11.
Swoja droga jezeli Brozek nie odejdzie i wszyscy wyzdrowieja to optymalna 11 zapowiada sie imponujaco:
Pawelek- Singlar Marcelo Glowacki Pi.Brozek Maly Sobol Diaz Kirm Boguski Brozek
A sa jeszcze Gargula Lobodzinski Jirsak i Cwielu z dobrych kopaczy...
|
No właśnie czy my tam mamy faktycznie taką bidę w młodzikach ,żeby blokować im miejsce w 1 zespole jakimś starym Jopem ?
Po co jest ten zespół i szkolenie młodych skoro na przestrzeni lat mało który z nich dostawał szanse gry w pierwszym zespole.
Przykładem niech będzie Małecki, być może nie jest to jeszcze zawodnik optymalny ale pogra jeszcze sezon w 1 składzie i będzie z niego pociecha.
Jest jeszcze młody i ciągle się rozwija.Być może polscy piłkarze potrzebują więcej czasu na ukształtowanie się niż ich rówieśnicy z zachodu.
Pamiętacie jak długo Brożek jeden i drugi grali lipę i wiecznie uchodzili za talenty ?