Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13028
Stary 04.07.2009, 12:16
Selene napisał(a):Wyświetl post
Nalezy pamietac o 3 nazwiskach Chrapek Janik Leszczak. Cala 3 to talenty na miare Maleckiego i musza dostac szanse.

Jezeli kupowac zawodnikow to tylko takich jak Kirm. Ktorzy nie zapychaja drogi mlodym tylko wzmacniaja pierwsza 11.
Swoja droga jezeli Brozek nie odejdzie i wszyscy wyzdrowieja to optymalna 11 zapowiada sie imponujaco:
Pawelek- Singlar Marcelo Glowacki Pi.Brozek Maly Sobol Diaz Kirm Boguski Brozek

A sa jeszcze Gargula Lobodzinski Jirsak i Cwielu z dobrych kopaczy...

Nalezy dodac ze dojdzie jeszcze bramkarz i prawy obronca bo to wrecz konieczne

Jak wiele osob juz napisalo, jednak najwiekszym transferem to bedzie, jesli nie odejdzie Brozek, bo wtedy zostaniemy bez napastnika...
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując