Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13023
Stary 04.07.2009, 12:04
http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5169

Wychodzi na to ze Braz po prostu nie chce u nas grac.

"Propozycję Wisły piłkarz odrzucił i czeka na oferty z Grecji. Jeśli jednak nikt się nie zgłosi, nie będzie miał wyjścia i przejdzie do Krakowa - mówi nam dziennikarz piszący o Panathinaikosie"

A jak wiemy z niewolnika nie ma pracownika niestety i jesli prawda sa te slowa to watpliwy jest ten transfer.
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 04.07.2009 o godz. 12:12.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując