http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5169
Wychodzi na to ze Braz po prostu nie chce u nas grac.
"Propozycję Wisły piłkarz odrzucił i czeka na oferty z Grecji. Jeśli jednak nikt się nie zgłosi, nie będzie miał wyjścia i przejdzie do Krakowa - mówi nam dziennikarz piszący o Panathinaikosie"
A jak wiemy z niewolnika nie ma pracownika niestety i jesli prawda sa te slowa to watpliwy jest ten transfer.