Proud napisał(a):

spoko...chyba czasów Cupiała.
|
Juz od jakiegos czasu sie zastanawiam, ktora Wisla byla silniejsza: ta w 1978, czy ta za czasow Kasperczaka. Nie da sie tego obiektywnie stwierdzic, ale po glebszym zastanowieniu: ile Mistrzostw zdobyla Wisla z lat 77-90? Kto zaistnial w Pucharach? Stawiam na Wisle Kasperczaka, chocby za to, ze potrafili wykorzystac swoj talent, a Wisla 1978 za badzo skupiala sie na odwiedzaniu "Stylowej" etc. W kazdym razie to nie ten temat, jak chcesz dyskutowac, a nie wklejac durne emotikonki to zapraszam na priv.