Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
13011
04.07.2009, 11:26
Ogryzek
napisał(a):
Przerabialiśmy już podobną lekcje:
Andzrzej Niedzielan - przecież jak piszesz " Ilu stoperow(napastników) z naszej "ekstraklasy" mogloby sie zalapac w takiej lidze(rosyjska, holenderska) i w takim klubie?"
M.Jop:
1. Ma swoje lata (31)
2. Zawsze był mało zwrotny (lepszy już nasz Kowalski)
3. Nie gra w klubie już pół roku
4. Ma problemy rodzinne
Będzie się pewnie "aklimatyzował" jak A.Niedzielan w ME za odpowiednią kasę
Jeszcze raz dziękuje.
Lepiej już było zostawić Mateusza Kowalskiego
Nie zapominaj tylko że Niedzialan do momentu kontuzji był wyróżnaijącym się zawodnikiem Wisły.
Co nie zmienia faktu że ja akurat wielkim zwolennikiem Jopa nie jestem.
"Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"
Eppur si muove!
Martinus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martinus
Znajdź inne posty napisane przez Martinus