|
Pozbywanie sie Brozia przed sezonem w ktorym nie musimy sie modlic o niewylosowanie Barcelony,Realu czy innego zespolu nie do przeskoczenia dla nas w fazie eliminacyjnej to dla mnie poroniony pomysl(niewazne czy wezmiemy za niego 3 czy 6M) - tyle w temacie.
|