Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13008
Stary 04.07.2009, 11:22
Pozbywanie sie Brozia przed sezonem w ktorym nie musimy sie modlic o niewylosowanie Barcelony,Realu czy innego zespolu nie do przeskoczenia dla nas w fazie eliminacyjnej to dla mnie poroniony pomysl(niewazne czy wezmiemy za niego 3 czy 6M) - tyle w temacie.
Odpowiedz cytując