Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13007
Stary 04.07.2009, 11:19
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Przerabialiśmy już podobną lekcje:

Andzrzej Niedzielan - przecież jak piszesz " Ilu stoperow(napastników) z naszej "ekstraklasy" mogloby sie zalapac w takiej lidze(rosyjska, holenderska) i w takim klubie?"

M.Jop:

1. Ma swoje lata (31)
2. Zawsze był mało zwrotny (lepszy już nasz Kowalski)
3. Nie gra w klubie już pół roku
4. Ma problemy rodzinne

Będzie się pewnie "aklimatyzował" jak A.Niedzielan w ME za odpowiednią kasę
Jeszcze raz dziękuje.
Lepiej już było zostawić Mateusza Kowalskiego
1. 31 lat jak na obronce to normalny wiek
2.W zyciu nie uwierze ze Kowalski jest na chwile obecna lepszym pilkarzem.
3.Troche w klubie gral
4.Kazdy ma roznego rodzaju problemy.

Kolejny raz podkresle ze ewentualne przyjscie Jopa nie ejst oczywiscie mistrzostwem swiata ale calkiem dobym uzupelnieniem skladu...
Odpowiedz cytując