Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13004
Stary 04.07.2009, 11:10
Bekas napisał(a):Wyświetl post
A Beto gral w Europie, mysle ze tez sie czegos nauczyl, a Wojciechowski gral w Bayernie Monachium, a Edno w mocnej czeskiej lidze, Strak mial pewne miejsce w najsilniejszej druzynie Wisly w jej historii. Tylko co z tego.

Nie rozumiem tego narzekania. Naprawdę chcecie żeby Wisła miała 2 środkowych obrońców przez cały sezon? Przypomnę że czeka nas koło 50 meczów łącznie z pucharami a nie daj Boże trafi się kontuzja. Co by nie mówić Jop to uznany krajowy stoper i trójki Marcelo-Głowacki-Jop mogłaby nam pozazdrościć cała liga. Śmieszy mnie trochę fakt ze sugerują się wszyscy jednym meczem na Euro a to zawodnik który od kilku lat gra w lidze Rosyjskiej. Przypominam też że to Jop był nie tak dawno powoływany do reprezentacji a nie wychwalany przez wszystkich "Głowa"

Odpowiedz cytując